top of page
Antik Kağıt

HEKİMOĞLU PLASTİK

15 Yıldır Plastik Sektöründe Faaliyet Gösteren Hekimoğlu Plastik Sanayi Olarak 15 Yıllık Deneyim Ve Ödün Vermediğimiz Kalitemizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktan Kıvanç Duyarız

Üretimimiz

unnamed (1).jpg

Fabrikamız yeni taşındığı üretim alanında 15 adet Enjeksiyon makinası ile 7/24 üretim yapmaya devam etmektedir. Üretimi yapılan her ürün test aşamasından geçtikten sonra Montaj alanına sevkedilmekte ve siparişe hazırlanmaktadır

Ürünlerimiz

HTB1Ef1MbMsSMeJjSspcq6xjFXXaJ_800x.progr

800 ile 100 civarı üretim çeşitliliği ile üretime devam eden hekimoğlu plastik. Her geçen gün yeni ürünlerini Üretim hattına dahil etmekte ve her geçen gün büyümektedir. Öncelikli olarak Damla Sulama Ekipmanları serisini tamamlayan üretim hattımıza sektöre ait yeni ürün arge çalışmaları devam etmektedir. 

KALİTE

a_goccia.png
Semi-Fixed-Tube-Type-Sprinkler-Irrigatio

Fabrikamızda üretilen ürünlerin Kalitesine önem vermekteyiz. Satış sonrası desteği ile sektördeki farklılığımızı hissettiriyoruz. Ürünlerimizle ilgili her tür şikayet ve iade talepleri için zamanında hizmet vermeye gayret ediyoruz. 

ÖNCELİK

Vegetable%20Picking_edited.jpg

Önceliğimiz Ülkemizin kalkınması ve Geleceğimiz için Üreten bir Türkiye olma hayali ile yolumuza devam ediyoruz. 

Gelecek Nesillerimiz bizden alacakları bilgi birikim ve Üretim mirası ile ülkemizi çok daha başarılı yerlere taşıyacaktır. 

VİZYONUMUZ

Bizler, marka olma rüyamızı; önce inanarak; ancak, inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştirdik.

Başarıya ulaşmanın sırrı, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle; temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir fabrika olmaya gayret göstermekteyiz, üretimini yaptığımız tüm Sulama sistemlerinin ülke ve Dünya pazarında yer alması için gayretle çalışmaya devam ediyoruz

bottom of page